Crawford OH1042 overhead sectional door from ASSA ABLOY Entrance Systems logo

i

Nová generace stropních sekčních vrat

Nová moderní robustní a flexibilní vrata Crawford OH1042 od společnosti ASSA ABLOY Entrance Systems jsou zkonstruována, aby zachovala plynulý chod vašeho podniku – za jakýchkoli podmínek a za každého počasí.

Tato inovačními řešeními prostoupená, skvěle izolovaná, odolná a atraktivní stropní sekční vrata poskytnou maximum možností při nejnižších možných provozních nákladech.

Konstrukce

Dokonalý soulad

Vrata navrhujeme pro dokonalý soulad s vašimi požadavky a k zajištění nejlepší kvality dodáváme každý jejich díl s hrdostí sami. Zajišťujeme vše od vývoje závěsů a klik, až po výrobu a montáž kompletních vratových systémů – s nepřetržitou celosvětovou dodávkou dílů a servisních služeb 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Přejít na hlavní webKvalita

Chceme být lepší

Každá součást stropních sekčních vrat Crawford OH1042 byla vyrobena podle nejvyšších standardů. Kombinace spojů pro dokonalejší rozložení zátěže, vyztužené panely odolné proti větru a certifikace třídy 3 vodotěsnosti, zatížení větrem a průvzdušnosti propůjčují vratům lepší vzhled a delší životnost. I drobné inovace mají velký vliv na budovy, jež chrání.  Skvělá izolace a inovační eliminace tepelných mostů zajistí vyšší energetické úspory při zachování plynulého chodu vašeho podniku za jakýchkoli podmínek a za každého počasí.

Detaily

Detaily, na nichž záleží

Tato nová vrata disponují detaily, díky nimž jsou oproti ostatním produktům o třídu výš. K dispozici je výběr z devíti standardních venkovních barev nebo si můžete zvolit vlastní továrně lakovaný odstín pro vnitřní i vnější stranu. Stropní sekční vrata Crawford OH1042 jsou k dispozici v nejrůznějších variantách velikostí, panelů, uspořádání oken, zámků, klik a dveří ve vratech, takže se dokonale hodí do jakýchkoli průmyslových podmínek.

Servis

Podpora nejlepšího servisu

Naše profesionální organizace kvalifikovaných a zkušených techniků vám rychle a efektivně pomůže, ať už jste kdekoli na světě. Nabízíme nejširší pokrytí nabízených služeb, oprav a preventivní údržby pro vaše průmyslová vrata i nakládací systémy Naši zkušení technici jsou vybaveni patřičnou odborností k monitorování všech typů vrat či nakládacích systémů ke zlepšení vaší provozní výkonnosti a ziskovosti.

Více informací o naší nabídce údržby a modernizaceObsah ke stažení a kontakty

Obsah ke stažení

Získejte více informací o našich průmyslových vratech a nabídce nakládacích systémů

Kontakty

Kontaktní informace

Jednoduše vyplňte formulář na pravé straně nebo nás kontaktujte využitím níže uvedených informací. Ozveme se vám co nejdříve.

ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o.
U Blaženky 2155/18
150 00 Praha – Smíchov

Tel +420 286 001 560
Fax +420 286 001 570

info.cz.aaes@assaabloy.com
www.assaabloyentrance.cz
www.assaaabloyentrance.com