Crawford OH1042 overhead sectional door from ASSA ABLOY Entrance Systems logo

i

Yeni nesil seksiyonel kapı

Size modernliği, dayanıklılığı ve esnekliği bir arada sunan ASSA ABLOY Entrance Systems yeni nesil Crawford OH1042 kapısı, her türlü görev ve iklim koşullarında işinizin devamlılığını garantilemek için tasarlandı. Bu inovasyon harikası, muhteşem izolasyonlu, sağlam ve çekici görünümlü seksiyonel kapılar; işlerinizi kolaylaştırmak için bir çok özelliği çok düşük maliyetlerle sizlere sunuyor.

Tasarım

Mükemmel Uyum

Kapılarımızı işinize ve endüstrinize en uygun olacak biçimde tasarlıyoruz ve size en yüksek kaliteyi garanti edebilmek için her bir parçasını kendimiz üretiyoruz. Kapılarımızın menteşelerinden tutamaklarına tüm parçalarını biz geliştirip kapı sisteminin tamamını oluşturuyoruz ve bunları dünya çapında yaygın servis ağımızla 7/24 size servis ediyoruz.

Ana Sayfaya DönKalite

Daha iyisi için üretildi

Crawford OH1042 seksiyonel kapılarının her bir parçası en yüksek standartları sağlayacak biçimde üretilir. Mükemmel yük dağılımı sağlayan birleşim yerleri, rüzgar yüküne dayanıklı güçlendirilmiş paneller, su geçirgenliği, rüzgar yükü ve hava geçirgenliğinde Sınıf 3 sertifikasyonu özellikleri ile size daha iyi görünümlü, dayanıklı ve aynı zamanda uzun ömürlü bir kapı sunuyoruz. Kapılarımız sahip olduğu küçük, önemli ve yenilikçi detaylar sayesinde kullanıldığı binalarda büyük farklar yaratır. Özellikle çok iyi izole edilmiş ve yenilikçi ısı köprüsü oluşturmayan yapısıyla kapılarımız her türlü görev ve iklim koşullarında size büyük oranda enerji tasarrufu sağlar ve işinizin devamlılığını garanti eder.

Detaylar

Detaylar fark yaratır

Bu yeni kapımız benzerlerinden ayırt edici çok net detay ve özellikler içermektedir. Dış paneller için sunulan 9 standart renkten birini seçebilir ya da hem iç hem de dış paneller için kendi fabrikanıza uygun bir renk belirleyebilirsiniz. Farklı ölçüleri, panelleri, pencere konfigürasyonları, kilitleri, tutamakları ve personel geçiş kapıları ile Crawford OH1042 seksiyonel kapılar, işletmenize mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Servis

İyi servisle güçlü kalın

Profesyonel organizasyonumuz sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun deneyimli ve yetenekli teknisyenlerimiz size çok hızlı ve verimli bir şekilde yardımcı olacaktır. Endüstriyel kapılarınız ve yükleme sistemleriniz için size en geniş kapsamlı servis, tamir ve koruyucu bakım hizmetlerini sunuyoruz. Operasyonel verim ve karlılığınızı artırabilmeniz için deneyimli mühendislerimiz tüm kapı ve yükleme sistemlerini inceleyebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Bakım & Modernizasyon teklifimizle ilgili daha çok bilgi edininYükleme & İletişim

Yüklemeler

Endüstriyel kapılar ve yükleme sistemleri tekliflerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinin

İletişim

Sağdaki basit formu doldurun veya aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle irtibata geçin, kısa sürede size geri dönelim.

ASSA ABLOY Entrance Systems
Bağdat Caddesi No:519 Plaza 519 Maltepe 34846 İstanbul
Turkiye

Tel : +90 (216) 593 12 80
Faks: +90 (216) 593 12 84

bilgi.tr.aaes@assaabloy.com
www.assaabloyentrance.com.tr
www.assaabloyentrance.com